O Galerii

Galeria Zielona została otwarta dla Klientów 22 listopada 2006 r. Jest usytuowana w centrum Puław, przy skrzyżowaniu ulic Lubelskiej i Zielonej, prowadzących w kierunkach Lublin – Radom oraz Warszawa – Kazimierz Dolny. Jest miejscem chętnie odwiedzanym przez mieszkańców Puław i regionu.

Galeria Zielona oferuje Państwu przyjazną atmosferę, znajdziecie tu wszystko, co sprzyja udanym zakupom oraz kulturze i rozrywce w najlepszym wydaniu. Bogata oferta to możliwość dokonania zakupów w markowych butikach takich marek, jak m.in.: Empik, H&M, Wólczanka, Vistula, Blue Shadow, Tatuum, Kubenz, Greenpoint, Esotiq, QUIOSQUE, Giacomo Conti, CCC, Deichmann, Ryłko, Wojas, Vision Expres, Apart, W. Kruk, Hebe, DOUGLAS, Drogeria Natura, Smyk, Big Star, Lee, Wrangler, Diverse, Sizeer, Kaes, 4F, Martes Sport, TUI i wiele innych z wykorzystaniem atrakcyjnych promocji i rabatów. Całości oferty dopełniają sklep spożywczy Żabka, punkty telefonii komórkowej oraz punkty usługowe takie, jak salon fryzjerski i kosmetyczny, pralnia oraz kawiarnie, w których rozsmakujecie się Państwo w pysznych deserach i aromatycznej kawie.

Miłośników zdrowego trybu życia, aktywności i sportowej sylwetki zapraszamy do CityFit Blue największej i najnowocześniejszej siłowni w regionie!

Warto śledzić nasz kalendarz wydarzeń, z którego dowiecie się Państwo o organizowanych przez Galerię imprezach tematycznych i okazjonalnych, akcjach społecznych oraz eventach, promocjach, przecenach itp. Zapraszamy do odwiedzania naszych profili w mediach społecznościowych (Facebook i Instagram) oraz strony www.

Zapraszamy do Zielonej!