Wrangler, LEE, Levis – dobre miejsce!
Serdecznie zapraszamy do salonu z produktami odzieżowymi renomowanych firm jeansowych: Wrangler Europe, Lee Jeans oraz Levi’s w Galeria Zielona! Spodnie, kurtki, koszule, t-shirty, buty, paski.
 
WRANGLER
Born Ready to dzieło, które Wrangler tworzy od 1947 r, łącząc modę z funkcjonalnością. Pierwszą kolekcję zaprojektowano dla kowbojów: składała się z dżinsowych ubrań, dzięki którym mogli oni wygodnie siedzieć w siodle. Dziś Wrangler nadal tworzy możliwie najlepsze dżinsy odpowiadające potrzebom współczesnego klienta.
 
Lee®
Lee jest topową amerykańską marką denimową, mocno zakorzenioną w silnym dziedzictwie odzieży roboczej, od lat znaną z dostarczania licznych innowacji do świata denimowego. Lee stworzył pierwszy kombinezon w 1911 roku, wynalazł jeansy zapinane na suwak, a także pierwszą w historii dopasowaną kurtkę denimową.
 
Levi’s®
To producent oryginalnych, autentycznych dżinsów. Firma została założona w 1873 przez Levi’ego Straussa. Levi Strauss przyjechał do San Francisco w 1853 r., w wieku 24 lat, żeby na Zachodnim Wybrzeżu otworzyć filię pasmanterii prowadzonej przez jego braci w Nowym Jorku. W ciągu następnych dwudziestu lat udało mu się rozwinąć bardzo dobrze funkcjonującą firmę oraz zyskać reputację szanowanego biznesmena, a także miejscowego filantropa. Marka Levi’s® proponuje klientom bardzo dużą gamę dżinsów na rynku – ich różnorodny styl i krój pozwala każdemu dobrać odpowiednie dla siebie spodnie.
Zapraszamy!