IKEA w Twoim mieście!

Zaoszczędź czas – zamów zakupy przez telefon lub na IKEA.pl i odbierz je blisko domu, w wygodnym dla Ciebie terminie. Koszt obsługi zamówienia, bez względu na wagę i liczbę zamówionych produktów, to 29 złotych. Sprawdź, jak wygodnie kupić i odebrać Twoje zakupy.

Odbiór w Mobilnym Punkcie Odbioru Zamówień w Puławach:

Co trzeba zrobić?

-Wybierz opcję „Zamów i odbierz” podczas składania zamówienia i wybierz Punkt Odbioru Puławy oraz dogodny termin.

-Odbierz e-mail z potwierdzeniem zamówienia, w którym znajdziesz numer zamówienia oraz informacje, jak je odebrać.

-Udaj się do wybranego Punktu Odbioru, postępując zgodnie z instrukcją otrzymaną w e-mailu z potwierdzeniem zamówienia.

-Odbiór zamówienia odbywa się w sposób bezkontaktowy, także w przypadku dużych i ciężkich produktów. Wobec tego musisz przygotować się do samodzielnego załadowania odebranych produktów do samochodu, ponieważ pracownicy IKEA nie będą mogli w tym pomóc. Zalecana jest obecność nie więcej niż dwóch osób w jednym samochodzie. 

 

Kiedy odebrać zamówienie:

Wskazujesz dogodny dla siebie termin odbioru.

W zaplanowanym dniu odbioru otrzymasz e-mail z informacją, że zamówienie jest gotowe do odbioru. Zabierz ze sobą potwierdzenie zamówienia i dokument tożsamości ze zdjęciem (dowód osobisty, prawo jazdy lub paszport).

Pamiętaj, aby odebrać zamówienie w wybranym terminie.

Jeśli ktoś odbiera zamówienie w twoim imieniu, osoba ta musi mieć przy sobie potwierdzenie zamówienia i dokument tożsamości ze zdjęciem (dowód osobisty, prawo jazdy lub paszport).

W celu odebrania zamówienia w zewnętrznym punkcie odbioru postępuj zgodnie z instrukcją otrzymaną w e-mailu z potwierdzeniem zamówienia.

Aby przejść do strony Mobilnego Punktu Odbioru Zamówień kliknij tutaj.