Feel the Summer Vibe z W.KRUK
Trwa najgorętszy sezon w roku. Nie może w nim zabraknąć najmodniejszych motywów lata i biżuterii, która jak nic innego podkreśli skórę muśniętą wakacyjnym słońcem. Elektryzująca energia niekończących się dni i rozgwieżdżonych nocy to idealny czas na kaskady naszyjników i finezyjne zestawy mono-kolczyków. To czas na The Vibe. Najnowszą kolekcję biżuterii Picky Pica.

Modowa marka biżuterii Picky Pica prezentuje letnie nowości z kolekcji The Vibe w elektryzujących kadrach najnowszej kampanii Summer Vibes. Morska bryza i gorące promienie Słońca przynoszą na myśl smak lata, które powraca w najlepszym stylu, a wraz z nim najmodniejsze motywy, które sprawdzą się nie tylko na wakacje. Monety, perły, koral i kolorowe koraliki, to niekwestionowany hit tego roku, obok którego nie da się przejść obojętnie. The Vibe to wszystkie elektryzujące wibracje lata. To gorąca, pełna pozytywności i energii atmosfera wakacji, które wprawiają rozgrzane od promieni Słońca, opalone ciała w rytm, który nie pozwala się zatrzymać.
 
Do zobaczenia, dotknięcia i doświadczenia jest tyle przed nami! W te wakacje, jak nigdy przedtem, będziemy celebrować spotkania, wyjazdy, taniec pod gołym niebem. W letnich stylizacjach nie może więc zabraknąć biżuterii, która podkreśli opaleniznę i uzupełni podróżne walizki, pełne skąpych ubrań i po brzegi wypchanych szkatułek na akcesoria. Niezależnie od kierunku, na plażach, promenadach i miejskich ulicach, rządzić będą krótkie, plecione topy i wycięte sukienki, a wraz z nimi niekończące się kaskady naszyjników i koralikowe bransoletki, uzupełniane sznurami pereł, na rękę i na szyję. Jeśli łańcuszki, to tylko o różnorodnych splotach połączonych zawieszką w kształcie monety. Jeśli kolczyki, to w wersji maksi i z wisiorkiem w formie muszli. Ostatnie, czego możemy spodziewać się w tym sezonie, to… nuda.
 
Lato i Picky Pica mają ze sobą wiele wspólnego. Chodzi o ten vibe. Smak lata, zapach morza, biżuteria prezentująca najgorętsze trendy tego sezonu. Summer Vibes to coś, czego szukasz. Znajdziesz je w dedykowanej kampanii na profilu Picky Pica na Instagramie, ale przede wszystkim w postaci najnowszej kolekcji biżuterii dostępnej w salonie W.KRUK w Galeria Zielona oraz na wkruk.pl