31 stycznia gramy z WOŚP!

31 stycznia gramy z WOŚP!

Galeria Zielona z ogromną radością aktywnie włącza się w 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy organizowany przez WOŚP Sztab Puławy oraz Hufiec ZHP Puławy. W tym roku zebrane fundusze zostaną przeznaczone na zakup sprzętu dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Zachęcamy do dołączenia do nas w ostatni weekend stycznia! Czego możecie się spodziewać?

 

Bieg „Policz się z cukrzycą”

29-31 stycznia uczestnicy biegu będą mogli odebrać w Galerii swoje pakiety startowe, w których znajdują się koszulki biegowe oraz numery. Za zebrane datki zostaną zakupione pompy insulinowe dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.

 

Kwesta oraz słodkości

W niedzielę w godz. 11.00-19.00 zbiórkę na terenie Galerii wesprą wolontariusze ze Sztabu Hufiec Puławy z puszkami oraz specjalne stanowisko, na którym – za wsparcie WOŚP – darczyńcy otrzymają słodki poczęstunek.

 

Studio online oraz licytacja

31 stycznia od 13.00 na żywo online transmitowana będzie relacja z naszego studia w Galerii Zielonej, podczas której będzie można licytować przedmioty przekazane przez naszych Najemców. Wśród atrakcji znajdzie się także pokaz pierwszej pomocy przeprowadzony przez strażaków oraz występ lokalnych artystów, m.in. wokalistki Kamili Niećko.

O 20.00 nie zabraknie tradycyjnego światełka do nieba w formie pokazu laserowego, który będzie miał miejsce na parkingu.