O Galerii

Galeria Zielona wybudowana została w sercu miasta Puławy, przy skrzyżowaniu ulic: Lubelskiej (trasa Lublin – Radom) i Zielonej (trasa Warszawa – Kazimierz Dolny). Obiekt uruchomiony 22 listopada 2006 roku, stał się centrum zakupowym Puławian, miejscem, w którym mieszkańcy miasta i regionu chętnie robią zakupy, ale też spotykają się ze znajomymi i przyjaciółmi.

Galeria Zielona to ponad 90 lokali: sklepów, punktów usługowych, kawiarnie Sarzyński i Kofiko, siłownia Gryfit. Na powierzchni ponad 15000 m² można zrobić zakupy w salonach takich marek jak: Smyk, Martes Sport, CCC, Deichmann, Empik, H&M, Quiosque, Tatuum, Apart, W. Kruk, Big Star, Drogeria Natura i Drogeria Hebe.

O CBRE

CBRE to największa na świecie firma doradcza i inwestycyjna działająca w sektorze nieruchomości komercyjnych (pod względem przychodów za rok 2014), a także jedna z 500 wiodących firm świata według rankingów magazynu Fortune oraz agencji ratingowej Standard & Poor’s. CBRE, z siedzibą główną w Los Angeles, zatrudnia około 52 000 pracowników i obsługuje inwestorów, właścicieli oraz najemców nieruchomości w ponad 370 biurach na całym świecie (nie wliczając firm stowarzyszonych i partnerskich).

Galeria Zielona w liczbach

22.11.2006 r.
data otwarcia

15 800 m²
powierzchni

ponad 90 sklepów
i punktów usługowych

ponad 300
miejsc parkingowych