Lee Wrangler Levis

Tel: 516 944 270

Email: makerpulawy@gmail.com

Moda

Sklep oferuje produkty odzieżowe renomowanych firm jeansowych   Wrangler,  Lee,  Levis

– spodnie, kurtki, koszule, t-shirty, buty, paski.

WRANGLER

Born Ready to dzieło, które Wrangler tworzy od 1947 r, łącząc modę z funkcjonalnością. Pierwszą kolekcję zaprojektowano dla kowbojów: składała się z dżinsowych ubrań, dzięki którym mogli oni wygodnie siedzieć w siodle. Dziś Wrangler nadal tworzy możliwie najlepsze dżinsy odpowiadające potrzebom współczesnego klienta.

Lee®

Lee jest topową amerykańską marką denimową, mocno zakorzenioną w silnym dziedzictwie odzieży roboczej, od lat znaną z dostarczania licznych innowacji do świata denimowego. Lee stworzył pierwszy kombinezon w 1911 roku, wynalazł jeansy zapinane na suwak, a także pierwszą w historii dopasowaną kurtkę denimową.

Levi’s® to producent oryginalnych, autentycznych dżinsów. Firma została założona w 1873 przez Levi’ego Straussa. Levi Strauss przyjechał do San Francisco w 1853 r., w wieku 24 lat, żeby na Zachodnim Wybrzeżu otworzyć filię pasmanterii prowadzonej przez jego braci w Nowym Jorku. W ciągu następnych dwudziestu lat udało mu się rozwinąć bardzo dobrze funkcjonującą firmę oraz zyskać reputację szanowanego biznesmena, a także miejscowego filantropa. Marka Levi’s® proponuje klientom bardzo dużą gamę dżinsów na rynku – ich różnorodny styl i krój pozwala każdemu dobrać odpowiednie dla siebie spodnie.