Odbierz paczkę w Żabce i wygraj Konsolę Xbox

Od 7 marca do 4 kwietnia br. na wygraną mają szansę wszyscy pełnoletni klienci sieci sklepów Żabka i Freshmarket, którzy wezmą udział w konkursie. Wystarczy skorzystać z usługi odbioru przesyłek kurierskich w sklepach i odpowiedzieć na pytanie „Dlaczego odbiór paczki w sklepie Żabka jest dobrym pomysłem?”.

 

Na klientów, którzy odbiorą przesyłkę w sklepie Żabka i Freshmarket oraz udzielą najbardziej kreatywnej odpowiedzi na pytanie konkursowe, czekają zestawy nagród: Konsole Xbox One S, Karty przedpłacone Xbox o wartości 100 złotych oraz e-bony towarowe o wartości 25 złotych, do wykorzystania w dowolnych sklepach Żabka i Freshmarket.

 

Osoby odbierające przesyłki kurierskie w sklepach sieci Żabka mogą korzystać z usługi o dowolnej porze dnia, w godzinach otwarcia sklepu, bez kolejek. Dla Klientów stanowi to nie tylko oszczędność czasu, ale także gwarancję bezpiecznego otrzymania zamówionych przesyłek – współpracujemy wyłącznie z firmami kurierskimi o ugruntowanej pozycji, jak Poczta Polska i DHL.  Konkurs „Odbierz paczkę wygraj Xbox” ma na celu zwiększenie świadomości Klientów na temat możliwości korzystania z usługi odbioru przesyłek w naszych sklepach, a także doładowania gier i konsoli – komentuje Biuro Prasowe Żabka Polska.

 

Zasady konkursu „Odbierz paczkę wygraj Xbox”

W konkursie mogą wziąć udział osoby pełnoletnie, które w dniach od 7 marca do 4 kwietnia br.:

– odbiorą przesyłkę kurierską w wybranym sklepie Żabka lub Freshmarket,

– potwierdzą odbiór paczki wpisując czterocyfrowy kod na terminalu płatniczym w sklepie,

– wypełnią formularz dostępny na stronie internetowej www.zabka.pl i nawiązując do hasła „Mały wielki sklep”, odpowiedzą na pytanie konkursowe zamieszczone w formularzu: „Dlaczego lubię odbierać paczki w sklepach Żabka/Freshmarket?”.

 

Szczegóły konkursu dostępne są w Regulaminie, na www.zabka.pl i www.freshmarket.pl

Przejdź do sklepu