Wakacyjna Tuba Skarbów

Wakacyjna Tuba Skarbów w Galerii Zielonej!

Już w dniach 22 lipca – 3 sierpnia w Galerii Zielonej za zrobione zakupy można odebrać fantastyczne, wakacyjne nagrody, w tym dmuchane ananasy i piłki plażowe!

Warunkiem odebrania nagród jest zrobienie zakupów w sklepach Galerii Zielonej w dniach 22 lipca – 3 sierpnia, a następnie wejście do specjalnej tuby i złapanie jak największej liczby unoszonych w powietrzu motylków!

Za zakupy o wartości min. 100 PLN na maksymalnie 2 paragonach można zdobyć jedną z wakacyjnych nagród: dmuchane koło do pływania w formie ananasa, torbę termiczną, grę lub piłkę plażową. Rodzaj wakacyjnej nagrody będzie uzależniony od liczby motylków złapanych w specjalnej tubie, w której są unoszone przez podmuch powietrza.

Stanowisko wakacyjne będzie tym razem bardzo charakterystyczne, bo oprócz aerodynamicznej tuby, pojawią się palmy i leżaki tworząc na parterze Galerii Zielonej iście wakacyjny klimat! 

Nagrody wydawane będą 26 i 27 lipca oraz 2 i 3 sierpnia w godz. 13:00-18:00, zaś z regulaminem akcji będzie można zapoznać się na Stanowisku Promocji.

Serdecznie zapraszamy do Galerii Zielonej – te nagrody umilą Wasze lato!

ul. Lubelska 2, Puławy

www.galeriazielona.pl

Godziny otwarcia: poniedziałek – sobota 9:00-20:00,

niedziela 11:00-19:00.

W tym miesiącu zakupy zrobisz w niedzielę 28 lipca!