uDEKORUJ ZAJĄCA! KONKURS DLA KLAS I-III SZKÓŁ PODSTAWOWYCH Z PUŁAW
Centrum Handlowe Galeria Zielona zaprasza szkoły podstawowe z Puław do udziału w Konkursie Plastycznym „uDEKORUJ ZAJĄCA”! W konkursie wygrać można atrakcyjne nagrody – bony do sklepów w Galerii Zielonej na 800, 500 i 300 PLN – pierwsze 3 miejsca, natomiast dla każdej z pozostałych klas wręczymy bony na 100 PLN. Tematem Konkursu jest udekorowanie drewnianego zająca (drewniany szablon zapewnia galeria) dowolną techniką plastyczną i przy użyciu materiałów plastycznych i nie tylko (materiały we własnym zakresie).

Konkurs będzie trwał  od 6 marca 2020  roku i skierowany jest do klas I – III szkół podstawowych  Liczy się kolejność zgłoszeń, do Konkursu zostanie zakwalifikowanych pierwszych 15 klas (z jednej szkoły mogą wziąć udział maks. 2 klasy/2 grupy), które zgłoszą chęć udziału w Konkursie drogą e-mail (wypełniając formularz).

Do 6 marca (piątek) każda  z zakwalifikowanych placówek otrzyma drewnianego zająca o wysokości do 100 cm. Placówki zobowiązane są dostarczyć do Centrum Handlowego Galeria Zielona udekorowanego zająca  27 marca (piątek) 2020 roku, do godziny 17:00. Wszystkie zgłoszone do konkursu prace będzie można oglądać na wystawie w Galerii Zielonej w terminie 30 marca – 18 kwietnia 2020 roku.

Aby dokonać zgłoszenia do Konkursu prosimy o wypełnienie załączonego formularza konkursowego i przesłanie na e-mail: galeria.zielona@about-pr.pl do 4 marca 2020 roku.

Wszystkie szczegóły Konkursu znajdują się w regulaminie. Informacje można uzyskać stronie www.galeriazielona.pl (zakładka konkursu) oraz pod nr. tel. 882 018 631 (pn-pt, w godz. 9:00-17:00).

 

Wszystkie szczegóły Konkursu znajdują się w regulaminie: link

Link do formularza zgłoszeniowego: link