PrzySTRÓJ CHOINKĘ – Wyniki Konkursu!
Mamy już wyniki konkursu „przySTRÓJ CHOINKĘ” organizowanego przez Galerię Zieloną dla puławskich szkół, (klasy podstawowe I-III). Głosowanie odbyło się 14 grudnia w Galerii Zielonej. Uczniowie ze zgłoszonych klas dostali drewniany szablon, który mieli za zadanie udekorować. Wszystkie prace są przepiękne, jesteśmy dumni! Wyłonione zostały 3 pierwsze miejsca oraz 7 wyróżnień specjalnych:
 
🌲 1️⃣ miejsce, karta podarunkowa o wartości 800 PLN do Super Office, SP nr 10 im. Adama Mickiewicza w Puławach, klasa I A, Pani Patrycja 🌲
🌲 2️⃣ miejsce, karta podarunkowa o wartości 500 PLN do salonu empik + wyróżnienie: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Puławach, klasy III i II, Pani Irena i Pani Dorota 🌲
🌲 3️⃣ miejsce, karta podarunkowa o wartości 300 PLN do salonu empik SP nr 2 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Puławach, klasa 1 C, Pani Ania.
 
🌲Wyróżnione klasy – każda z wyróżnionych klas otrzymuje kartę podarunkową o wartości 100 PLN do salonu empik/ Super Office oraz dodatkowy prezent od sklepu Takko Fashion z Galerii – 5 szt. bonów upominkowych po 30 PLN:
 
🌲Zespół Szkół Ogólnokształcących nr. 1 im. KEN w Puławach, SP nr 9, klasy III A i III B, Pani Dorota i Pani Iwona 🌲
🌲SP nr 10 im. Adama Mickiewicza w Puławach, klasa I B, Pani Grażyna i Pani Agnieszka 🌲
🌲SP nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Puławach, III A i I A, Pani Anna i Pani Agata 🌲
🌲SP nr 6 im.Lotników Polskich w Puławach, I B, Pani Joanna 🌲