PrzySTRÓJ CHOINKĘ – Konkurs dla szkół z Puław!
Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. W związku z tym Centrum Handlowe Galeria Zielona zaprasza szkoły podstawowe z Puław do udziału w Konkursie Plastycznym „przySTRÓJ CHOINKĘ”! W konkursie wygrać będzie można atrakcyjne nagrody – bony do sklepów w Galerii Zielonej
na 800, 500 i 300 PLN – pierwsze 3 miejsca, natomiast, jako nagrody pocieszenia bony na 100 PLN dla każdej z pozostałych klas. Tematem Konkursu jest udekorowanie drewnianej choinki dowolną techniką plastyczną i przy użyciu własnych materiałów plastycznych.

 

Konkurs będzie trwał w terminie 25 listopada – 14 grudnia 2019 roku i skierowany jest do klas I – III szkół podstawowych. Liczy się kolejność zgłoszeń, do Konkursu zostanie zakwalifikowanych pierwszych 10 klas (z jednej szkoły mogą wziąć udział maks. 2 klasy/2 grupy), które zgłoszą chęć udziału w Konkursie drogą e-mail, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

 

25 listopada (poniedziałek) każda ze zakwalifikowanych placówek otrzyma drewnianą choinkę, o wysokości do 120 cm. Placówki zobowiązane są dostarczyć do Centrum Handlowego Galeria Zielona udekorowaną choinkę najpóźniej do 6 grudnia (piątek) 2019 roku, do godziny 18:00. Wszystkie zgłoszone do konkursu prace będzie można oglądać na wystawie w Galerii Zielonej w terminie 14 grudnia – 6 stycznia 2020 roku.

 

Aby dokonać zgłoszenia do Konkursu prosimy o wypełnienie formularza konkursowego i przesłanie na e-mail: galeria.zielona@about.pr-pl do 21 listopada 2019 roku.

 

Wszystkie szczegóły Konkursu znajdują się w regulaminie: link

Link do formularza zgłoszeniowego: link
 
Informacje można uzyskać również pod nr. tel. 882 018 631 (w godz. 9:00-17:00).