Chodź po buty 3
Wiosna to czas, by zadbać o… naszą kolekcję butów. Odświeżyć ją, uzupełnić o tegoroczne trendy i nowości. W Galeria Zielona znajdziecie Państwo mnóstwo sklepów i salonów, w których znajdziecie Państwo stylowe, modne i mocne obuwie. Zachęcamy gorąco do sprawdzenia naszej oferty, a zatem „Chodź po buty do Zielonej”! 

1. Nowa kolekcja WIOSNA / LATO 2023 już dostępna w salonie WOJAS w Galeria Zielona oraz na www.wojas.pl 
2. Kolekcja ślubna 2023 dostępna w salonie Ryłko w Galeria Zielona oraz online. Zobacz katalog: https://issuu.com/rylko/docs/katalog_slubny_2023… 
3. Marka Jenny Fairy kocha trendy, dlatego w kolekcji nie mogło zabraknąć przezroczystości. W najnowszej kampanii pojawia się kapsuła Transparent, która pozwala na zabawę fakturą i gradientem. Przezroczyste elementy, które rozgościły się na letnich klapkach i sandałach, będą stylowo mienić się w blasku letniego słońca. Urocze mini torebki z plecionych koralików zapowiadają się na prawdziwy must have nadchodzącego sezonu. Obuwie i dodatki marki Jenny Fairy dostępne są w salonie CCC w Galeria Zielona, na ccc.eu oraz w aplikacji mobilnej.