Chodź po buty 2
Wiosna to czas, by zadbać o… naszą kolekcję butów. Odświeżyć ją, uzupełnić o tegoroczne trendy i nowości. W Galeria Zielona znajdziecie Państwo mnóstwo sklepów i salonów, w których znajdziecie Państwo stylowe, modne i mocne obuwie. Zachęcamy gorąco do sprawdzenia naszej oferty, a zatem „Chodź po buty do Zielonej”! 
 
1. W CCC w Galeria Zielona świętujemy Dni Wiosny! Teraz przy zakupie karty podarunkowej za minimum 100 zł otrzymasz 20% rabatu na jeden nieprzeceniony produkt! To wspaniała okazja, aby podarować bliskiej osobie prezent i przy okazji stworzyć wiosenną stylizację! Szczegóły u sprzedawcy i w regulaminie akcji. Oferta obowiązuje do 23.04 lub do wyczerpania zapasów. 
 
2. Tylko teraz! Tylko z kartą Deichmann PLUS nieprzecenione półbuty i sneakersy damskie, męskie i dziecięce kupicie z rabatem 20%! Do zobaczenia w sklepie w Galeria Zielona
 
3. Serdecznie zapraszamy do Salon Obuwia Prestige w Galeria Zielona! W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty takich renomowanych firm jak : Gino Rossi, Ryłko, Ecco, Badura, Eksbut, Kotyl, Conhpol, Pilpol, Eska, Geox, Arka, Anis, Capris, Rieker i wielu innych producentów obuwia. Polecamy damskie i męskie kolekcje na wiosnę!