28 sierpnia 2021 – kreatywny powrót do szkoły z Galerią Zieloną

To najwyższy czas, by rozpocząć przygotowania do powrotu do szkoły! Książki, przybory, plecaki, nowe stylizacje – zakupowy zawrót głowy! Mamy dobrą wiadomość, bo paragony za szkolne zakupy będziecie mogli wykorzystać w Galerii Zielonej do odebrania odlotowej nagrody!

28 sierpnia 2021 r. w godz. 12.00-18.00 za dokonane w tym dniu zakupy za min. 150 zł, możecie otrzymać kreatywny kubek z klocków, który nie tylko posłuży do picia ulubionego napoju, ale też świetnie wygląda i stwarza możliwość dobrej zabawy. Na kubku dziecko w nieskończoność może tworzyć budowle, jakie podpowie mu wyobraźnia. Nagroda możliwa jest do odebrania po zakupach dokonanych u dowolnego najemcy, a paragony można łączyć. Jeden uczestnik może odebrać maksymalnie dwa kubki.

Ale to nie koniec! Bo od 28 sierpnia do 5 września 2021 r. na Facebooku Galerii Zielonej będzie trwał konkurs, w którym będziecie mogli pochwalić się pracami swoich pociech! Najlepsze i najbardziej kreatywne budowle zostaną nagrodzone zestawem klocków LEGO.  Nie zapomnijcie wziąć udziału w konkursie po odebraniu kubka.

Regulamin Akcji.